Привітали медиків з професійним святом

21 червня 2020 року в Україні відзначається День медичного працівника. Це свято тих, без чиєї допомоги не обходиться медична галузь: лікарів, медсестер, молодшого медичного персоналу, тих, хто має відношення до порятунку людських життів.
Здавна, більше за будь-які матеріальні надбання, цінувалось здоров’я людини. Воно є благом і щастям кожного, а професія лікаря вважається гуманною та благородною. Медики – приклад професіоналізму, мужності та жертовності. Завдяки їм до пацієнтів знову повертається щастя бути здоровими.

Напередодні свята, 19 червня, привітати з професійним святом лікарів, медичних сестер, санітарів, техперсонал до Біловодської Центральної районної лікарні прибули Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков та секретар селищної ради Віктор Кучеров.
В цей день теплі слова привітань від керівників Біловодської ОТГ лунали на адресу генерального директора Романа Васильовича Чередниченка та колективу КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня».
“Ваша професія в усі часи була складною, благородною і шанованою серед людей. Охорона здоров’я кожного громадянина є головною складовою соціальної сфери держави. І саме на вас, шановні медичні працівники, покладена відповідальність за збереження і зміцнення здоров’я кожного громадянина, усього українського суспільства. Відзначу, що ваше свято зараз має особливе забарвлення. Бо нині медики на передовій – і на фронті, і в мирному житті. Усі працівники медичної спільноти Біловодщини, разом із медиками всієї України та світу, у двобої зі страшною коронавірусною хворобою борються за життя людей. Сьогодні найважливіша перемога – це перемога життя над смертю. Тож нехай Всевишній благословить вас здоров’ям, щасливою долею, дарує силу й терпіння у здійсненні вашої місії, наповнить серця кожного з вас щедрістю, любов’ю та задоволенням від виконаної роботи”, – щиро побажав Едуард Олєйніков.
За представленням Біловодської селищної ради медалями «Знання, душу, серце – людям» були нагороджені співробітники КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня»:
– Валерій Якович Вешко – охоронник;
– Олена Миколаївна Литовченко – секретар;
– Володимир Ілліч Кошарний – лікар-стоматолог;
– Олег Вікторович Верзунов – завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Грамотами Біловодської селищної ради «За багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди святкування Дня медичного працівника» нагороджені:
– Людмила Федорівна Чирка – завідуюча поліклінікою;
– Олег Вікторович Верзунов – завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
– Лариса Володимирівна Штенгелова – завідуюча дитячим відділенням;
– Ольга Іванівна Тихонова – старша медична сестра терапевтичного відділення;
– Ірина Василівна Волошина – старша медична сестра інфекційного відділення;
– Людмила Анатоліївна Корсун – старша акушерка міжрайонного акушерсько-гінекологічного відділення;
– Марина Миколаївна Сухорукова – старший лаборант клініко-діагностичної лабораторії;
– Ірина Володимирівна Сирова – старша медична сестра відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги;
– Сергій Геннадійович Савчук – рентгенлаборант відділення променевої діагностики;
– Ірина Володимирівна Майстренко – сестра-господиня хірургічного відділення;
– Олена Вячеславівна Мальцева – економіст з праці.

В Центрі первинної медико-санітарної допомоги гостей зустріла директор установи Зоя Дмитрівна Малищенко зі своїм колективом. У своїх привітаннях керівники Біловодської ОТГ зазначили, що праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Медичних працівників недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини й допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У медиків щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від рівня кваліфікації й призначеного лікування, але й від психологічної підтримки та проявленого милосердя.
Грамотами Біловодської селищної ради були нагороджені найвідданіші працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги:
– Галина Миколаївна Копач – медична сестра;
– Людмила Василівна Шаповалова – фельдшер Бараниківської сільської лікарської амбулаторії;
– Наталія Григорівна Сергієнко – акушерка Євсузької сільської амбулаторії;
– Віктор Олексійович Ткаченко – водій Біловодської лікарської амбулаторії;
– Світлана Олександрівна Сергієнко – секретар Біловодської лікарської амбулаторії;
– Марина Петрівна Очкур – бухгалтер Біловодської лікарської амбулаторії;
– Світлана Олександрівна Крайнюк – медична сестра Данилівської сільської лікарської амбулаторії;
– Тетяна Габібівна Панченко – медична сестра загальної практики сімейної медицини Новолимарівської сільської амбулаторії;
– Світлана Сергіївна Шуліка – медична сестра Біловодської лікарської амбулаторії;
– Віра Володимирівна Бердник – медичного реєстратора Біловодської лікарської амбулаторії.
Почесною грамотою Біловодської селищної ради та Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА була відзначена Тетяна Іванівна Шатілова – лікар загальної практики, сімейний лікар Біловодської лікарської амбулаторії.

Гості завітали до КНП ЛОР “Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.
«Не захоплюватися професією лікаря швидкої допомоги не можливо, адже ви – перші, до кого ми звертаємося коли хворіємо й саме на вас надіємося в тяжкі хвилини. Ми чітко розуміємо, що ваша самовіддана праця – запорука нашої спільної перемоги над хворобами. Низький уклін і щира дяка кожному з вас! Зі святом!», – у своїй вітальній промові зазначив Едуард Олєйніков та разом з Віктором Кучеровим нагородили Почесними грамотами й квітами фельдшера з медицини невідкладних станів Юлію Олександрівну Полторак, молодшу медичну сестру Ольгу Юріївну Мурашову та водія санітарного транспорту Олександра Вікторовича Ткаченка.

В цьому році через карантинні обмеження свято Дня медичного працівника відбувалося не за форматом – не на сцені Будинку культури з творчими привітаннями від співаків та хореографічних колективів Біловодщини, але всі медики були задоволені, кожен кабінет лікарні був прикрашений квітами, а обличчя лікарів – посмішками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here