Прикордонна служба «Біловодськ» звертається до керівників підприємств, установ і організацій будь-якої форми власності та фізичних осіб!

З метою врегулювання порядку провадження будь-яких робіт у межах прикордонної смуги відповідно Постанови КМУ від 27.07.1998 р. №1147 «Про прикордонний режим», п.39 ст.20 ЗУ від 01.01.2013 р. «Про Державну прикордонну службу України», п.23 розділу ІІ Наказу МВС від 15.04.2016 р. №311 «Про затвердження Положення про відділ прикордонної служби Державної прикордонної служби України» та з метою вжиття заходів з запобігання виникнення самовільних підпалів у межах прикордонної смуги в межах Біловодського району,

ПРОСИМО  керівників підприємств, установ і організацій будь-якої форми власності та фізичних осіб СВОЄЧАСНО ІНФОРМУВАТИ відділ прикордонної служби про здійснення будь-яких робіт (сільськогосподарські, будь-яке будівництво, вирубка лісу, полювання, водокористування. Геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів та інше) у межах прикордонної смуги.

Оперативно-чергова служба відділу прикордонної служби «Біловодськ» – тел.: (067) 643-47-59, (06466) 2-01-61

Оперативно-чергова служба відділення інспекторів прикордонної служби «Городище» – тел.: (067) 643-47-71, (06466) 9-76-60