Пройшли фінальні змагання спартакіади Луганської області серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

8 червня на базі обласного фізкультурного центру «Олімп» у місті Кремінна пройшли фінальні змагання спартакіади Луганської області серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, присвячені Дню Конституції України.
Участь у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів та туристській естафеті взяли вісім команд-переможці зональних змагань з: Біловодської ОТГ Міловського, Новопсковського, Попаснянського, Старобільського, Кремінського, Станично-Луганського, Новоайдарського районів.
За результатами змагань, кращими у загальнокомандному заліку стали представники Кремінщини із сумою очок 68,5, друге місце у команди зі Старобільського району (62 очки), а учасники з Міловського району посіли почесне третє місце (60 очок), Біловодська ОТГ з результатом 56,5 очок посіла 4 місце.
Команду Біловодської ОТГ з волейболу очолював селищний голова Едуард Миколайович Олєйніков. До складу команди увійшли: секретар Біловодської селищної ради В.А.Кучеров, в.о. старости Городищенського старостинського округу В.В.Коваленко, головний спеціаліст відділу містобудування архітектури та ЖКХ В.М.Щербак, головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення А.П.Корнієнко, спеціаліст-землевпорядник першої категорії Д.Я.Найдиш, головний спеціаліст з питань адміністрування загальнодержавних реєстрів та баз даних К.А.Середа.
Вперше за багато років команда з міні – футболу продемонструвала гарну гру та перемогла по ходу турніру команду Новоайдарського району з рахунком 4:0, а в наступній грі була здобута перемога над командою Новопсковського району з рахунком 2:1. За право виходу в фінал наша команда зустрілась на полі з командою Старобільського району, та в запеклій боротьбі поступилась з рахунком 1:2. В матчі за бронзові нагороди змагань, команда Біловодської ОТГ розгромила суперників з Попаснянського району з рахунком 4:0. Футбольну команду Біловодської ОТГ представляли: Сергієнко О., Мозговий Д., Кошарний С., Дяченко А., Корнієнко А., Іванов М., Найдиш Д.
В складі команди з настільного тенісу нашу команду представляли Левченко А., та Короленко Л, які зайняли 6 місце в загальнокомандному заліку.
У змаганнях з шахів честь нашої команди відстоювали Лисак С. спеціаліст Литвинівського старостинського округу., та в.о. старости Брусівського старостинського округу Дяченко С., який став чемпіоном змагань та отримав золоту медаль. В командному заліку Біловодська ОТГ зайняла перше місце.
Беззаперечні результати впродовж багатьох років демонструють наші спортсмени з шашок. Ці змагання не стали виключенням. Перше місце в загальнокомандному заліку для нашої команди здобули: начальник управління економічного розвитку і торгівлі Біловодської селищної ради Шилобрид О., та начальник відділу молоді та спорту Милокост О., який в черговий раз захистив свій багаторічний статус чемпіона області і став володарем золотої нагороди.
За результатами, з кращих представників фінального етапу обласної спартакіади буде сформовано збірну Луганської області, яка відстоюватиме честь Луганщини на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у восени.