Проведено зустріч поліцейських з учнями молодших класів Біловодської громади

За результатами засідання Робочої групи з громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності Біловодської селищної територіальної громади було ініційовано проведення зустрічей з учнями молодших класів Біловодської громади щодо дотримання правил дорожнього руху та правил поведінки в громадських місцях, які організовували поліцейські Біловодської громади спільно з представниками Національної поліції України.

У заході в рамках проєкту «Підвищення спроможності РГГБСЗ у вирішенні проблем та усуненні факторів, що негативно впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості», що є частиною проєкту ПРООН 4093-02 «Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні» за підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії (2020-2021) та ПРООН ENI/2018/398-605, «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» за підтримки Європейського Союзу взяли участь 164 здобувачів освіти.

Під час зустрічей офіцери звернули увагу учнів на необхідність свідомого дотримання правил дорожнього руху, зокрема дорогою до навчального закладу та додому. Як виявилося, діти добре знайомі з правилами дорожнього руху. Під час розмови з поліцейськими школярі демонстрували вже набуті знання правил дорожнього руху та активно брали участь у обговоренні різноманітних ситуацій, які можуть виникнути на дорозі.

Наприкінці правоохоронці подарували кожному учню та учениці флікери, які можна розмістити на рюкзаці, одязі, руці і навіть на взутті, котрі відбивають світло і допомагають побачити пішохода в темний час швидше. Поліцейські подарували флікери для збереження безпеки та життя учнів та закликали їх бути, насамперед, завжди уважним на дорозі та суворо дотримуватись правил дорожнього руху. Дітлахи в той же час пообіцяли працівникам поліції бути більш обачними на дорозі.