Проведено зустріч із соціально вразливими категоріями населення в рамках проекту зі створення інтегрованої моделі надання соціальних послуг

Відділом соціального захисту виконавчого комітету Біловодської селищної ради разом з національним консультантом ПРООН Юліаною Гасанбековою та радницею з питань ВПО Програми “Радник з питань ВПО” Яною Любимовою 07 червня 2019 року було організовано проведення фокус-групи (якісний метод в соціології, який полягає в організації дослідження методом збору груп для обговорення певної проблеми) з різними категоріями населення: неповні, багатодітні, прийомні сім’ї, опікуни, кандидати в дитячі будинки сімейного типу, безробітні особи, особи з інвалідністю.

Метою дослідження стало визначення переліку соціальних послуг (універсальних та спеціалізованих), яких потребують члени родин або окремі особи для профілактики складних життєвих обставин, подолання або мінімізації негативних наслідків складних життєвих обставин.

Учасники активно обговорювали питання, які гостро хвилюють їх, на основі чого буде проведено оцінку якості соціальних послуг у громаді.