Проведено відкритий кубок Біловодської громади з настільного тенісу

13 березня на базі Біловодської дитячо-юнацької спортивної школи проведено відкритий кубок Біловодської громади з настільного тенісу. Змагання проводилися у двох категоріях – одиночному та парному розрядах. Для участі в змаганнях окрім тенісістів з Біловодщини були запрошені провідні спортсмени з сусідніх територіальних громад. Змагання в одиночному розряді пройшли під знаком рівної, напруженої боротьби між провідними спортсменами Біловодська та Старобільська. Перше місце посів Андрій Шевцов, який у напруженому фіналі обіграв найсильнішого на цьому турнірі серед Біловодських тенісістів Сергія Луценка. Третє місце посів Максим Булгаков (Біловодськ), який в матчі за 3 місце обіграв Дмитра Руденка.В найбільш видовищному та емоціональному виді настільного тенісу – парному розряді спортсмени з Біловодщини мали суттєву перевагу над суперниками. Перше місце та головний кубок турніру виборола пара Сергій Бабіч/Дмитро Руденко, яка з рахунком 3:1 перемогла срібних призерів- пару Андрій Сокирка/Максим Булгаков. Третє місце виборола пара Павло Чмихало/Сергій Луценко, яка з рахунком 3:2 у напруженій боротьбі перемогла пару з Євсуга Ельтун Карімов/Тимофій Журба. Молоді спортсмени з Євсуга стали справжнім відкриттям турніру, продемонструвавши яскраву, технічну гру.Спеціальним призом було нагороджено Софію Калашник, яка від турніру до турніру демонструє все вищий рівень гри. Турнір є черговим етапом підготовки до участі в матчевих зустрічах та обласних змаганнях з настільного тенісу».