Проведено робочу нараду в рамках реалізації проєкту «Шкільний громадський бюджет як дієвий інструмент участі»

Громадська організація «Біловодський обрій» починає реалізацію проєкту «Шкільний громадський бюджет як дієвий інструмент участі», який став переможцем у конкурсі малих грантів в рамках Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Мета проєкту – заохочення молоді до більш активного життя в громаді.

Організацією-партнером реалізації проєкту виступає Біловодський опорний заклад загальної середньої освіти.

В рамках проєкту планується провести для учнів 7-11 класів навчальні тренінги з розробки проєктів, спрямованих на покращення та осучаснення навчального процесу і умов дозвілля в школі. Складатимуть проєкти самі школярі. ГО «Біловодський обрій» допоможемо втілити у життя ті проєкти, які стануть переможцями конкурсного відбору. До визначення проєктів-переможців також будуть залучені школярі 5-11 класів, які будуть голосувати за ідеї. Надихнувшись позитивним досвідом через реалізацію своїх проєктів, у молоді з’явиться впевненість, віра у свої можливості, бажання долучитися до активного життя як в стінах рідного навчального закладу, так і в межах громади в цілому.

І вже 30.07.2020 року проведено робочу нараду з представниками організацій-партнерів – директором Біловодського опорного закладу загальної середньої освіти Григорієм Хаблаком, начальницею відділу освіти виконавчого комітету селищної ради Ларисою Супрун, начальницею управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету селищної ради Оленою Шилобрид.

Під час наради було обговорено основні етапи організації конкурсу Шкільний громадський бюджет в Біловодському ОЗЗСО, запропоновано кандидатури до складу конкурсної комісії, розглянуто проєкт Положення про конкурс Шкільний громадський бюджет та бланки заявок для участі в ньому. На наступному засідання конкурсної комісії запропоновано затвердити Положення про конкурс Шкільний громадський бюджет в Біловодському ОЗЗСО.

Тож, з нетерпінням чекаємо на активну фазу проєкту та реалізацію цікавих і креативних ідей школярів.

Цей проект реалізується ГО «Біловодський обрій» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here