Проведено різдвяний турнір з настільного тенісу у парному розряді за участі провідних тенісистів Біловодської та Міловської територіальних громад

2 січня комунальним закладом «Спорт для всіх» за підтримки Біловодської дитячо-юнацької спортивної школи проведено різдвяний турнір з настільного тенісу у парному розряді за участі провідних тенісистів Біловодської та Міловської територіальних громад. Гра в парному розряді – це несамовиті емоції, командний дух, злагодженість, високий рівень взаємодії та взаєморозуміння між партнерами по команді. В результаті запеклої, безкомпромісної боротьби перемогу здобули спортсмени Міловської територіальної громади Ігор Великіцький – Сергій Великіцький. Друге місце посіла пара Сергій Луценко – Павло Чмихало, третє – Сергій Бабіч – Софія Калашник, четверте – Дмитро Єрьомін – Андрій Сокирка, п’яте – Віталій Діденко – Євген Цвірінько, а шосте Денис Аношкін – Анатолій Загребельний. Турнір є черговим  етапом підготовки до участі в матчевих зустрічах та обласних змаганнях з настільного тенісу.  Нагороди переможцям та призерам вручив Біловодський селищний голова Олег Мирошник.