Проведено профілактичну роботу з батьками та дітьми Бараниківського та Нижньобараниківського старостинських округів

Профілактична робота з сім’ями є однією із основних складових роботи служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради, яка особливу актуальність набула у зв’язку із закінченням навчального року, поверненням дітей з навчальних закладів та карантинними обмеженнями, введеними у зв’язку зі світовою пандемією COVID-19.

Дана робота  проводиться спільно з фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою визначення потреб сімей з дітьми, надання їм необхідних соціальних послуг, здійснення контролю за дотриманням прав дітей в сім’ях. Активними учасниками профілактичної роботи є виконуючі обов’язки старост та спеціалісти старостинських округів.

Згідно з графіком проведення профілактичних рейдів,  8 липня поточного року черговий рейд було проведено на території Бараниківського старостинського округу за участю працівників служби у справах дітей виконкому Біловодської селищної ради Галини Дмитренко та Світлани Макаренко, фахівця із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Катерини Фесюк, в. о. старости Бараниківського та Нижньобараниківського старостинських округів Володимира Горбуліча.

Проведено бесіди з батьками стосовно належного виконання батьківських обов’язків, дотримання умов загальнонаціонального карантину, дотримання правил безпеки дітей на водних об’єктах та ін. Було обстежено житлово-побутові умови сімей.