Проведено інформаційну кампанію для жінок-підприємниць Біловодської громади

Сьогодні у малій залі Біловодського районного Будинку культури громадська організація «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» провела інформаційну кампанію, присвячену проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій в сфері підприємництва та правосуддя», який реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Метою цього проєкту є стимулювання розвиток підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості Донецької та Луганської областей шляхом навчання та отримання ними бізнес навичок, підвищуючи обізнаність про гендерну рівність. На заході були присутні жінки-підприємниці та самозайняті особи.
Відкрили зустріч керуюча справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Liliya Poltorak та заступник начальника управління-начальник відділу підтримки підприємництва та торгівлі управління економічного розвитку і торгівлі виконкому селищної ради Олексій Стрига. Директор ГО «АРР Східного Донбасу» Лариса Бычкова (Larisa Bychkova) Лариса Бичкова презентувала проєкт, розповіла його програму, концепцію, складову, мету та результат. Вона звернула увагу, що проведення комплексу заходів в рамках пропонованого проєкту:
дають можливість отримати певні знання жінкам;
визначитися, реалізувати та розвинути власну ініціативу;
отримати допомогу при організації бізнесу;
стимулюють економіку Східного Донбасу через розвиток бізнесу селищних районів та впливають на економіку країни в цілому;
сприятиме економічній незалежності жінок селищних районів, зменшенню насильства жінок і зростанню доходу сімейного бюджету.

У ході зустрічі було обговорено проблемні питання розвитку підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості, відсутність можливості отримати певні знання жінкам, недостачі навиків у формуванні та написанні заявок на грантові програми і конкурси, слабкий рівень обізнаності щодо гендерної рівності, зростання кількості насильства по відношенню до жінок, тощо.
📃Присутні мали змогу ознайомитись із реєстраційною анкетою для участі у проєкті офлайн, процесом її подання та отримати вичерпні відповіді щодо її заповнення📝
#АРРСХІДНОГОДОНБАСУ