Прокуратура інформує. Розгляд звернень громадян та запитів на надання інформації

Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію є одними з  напрямків діяльності органів прокуратури України, які є засобами відстоювання особами своїх прав і законних інтересів та поновлення їх у разі порушення.

Біловодським відділом Старобільської прокуратури протягом 12 місяців 2019 року в межах компетенції вживались заходи щодо розгляду та вирішення звернень, які надходили до відділу та організовано особистий прийом громадян.

З метою забезпечення доступу громадян до публічної інформації Біловодським відділом організовано роботу інформаційного стенду, інформація на якому систематично оновлюється.

Протягом 12 місяців 2019 року до Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури надійшло 29 звернень громадян, 17 з яких вирішено по суті, 12 звернень направлено для вирішення у інші відомства у зв’язку з тим, що порушені у них питання не належать до повноважень органів прокуратури.

Більшість вирішених звернень стосувалися досудового розслідування конкретних кримінальних проваджень.

На особистий прийом у Біловодський відділ місцевої прокуратури звернулось 8 осіб.

Усі звернення розглянуті прокуратурою у встановлені законом строки з наданням заявникам обґрунтованих відповідей.

За 12 місяців 2019 році запити про надання публічної інформації до Біловодського відділу місцевої прокуратури не надходили.

Прокурор Біловодського відділу

Старобільської місцевої прокуратури                       О. Пуговкіна