Продовжуються робочі поїздки голови Біловодської селищної ради Едуарда Олєйнікова по закладам освіти громади.

Так, селищний голова разом з начальником відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Ларисою Супрун відвідали школу і дитячий садочок Городищенського старостинського округу.

До старту нового навчального року залишилось два тижні. Голову громади хвилюють питання готовності навчальних закладів до роботи.

Едуард Миколайович  залишився задоволений тим, як організовано роботу дитячого садочку на період карантину через COVID-19.

Вихователь з дітками проводить заняття на свіжому повітрі, дотримуючись всіх рекомендацій МОЗу. На вході до дитячого садочку облаштоване місце для обробки рук антисептиком. Працівники закладу забезпечені засобами індивідуального захисту. Температурного скринінгу не уникли навіть гості.

Завітавши до школи, голова громади відмітив, що в закладі виконано вже майже 90 відсотків запланованих робіт. І якщо, зайшовши на подвір’я, здалось, що школа на час літніх канікул у стадії паузи, то в середині приміщення робота кипить: фарбується, ремонтується, миється…

Дуже гостро у цьому навчальному закладі стояла проблема внутрішніх сучасних туалетів. На сьогоднішній день ремонти шкільних туалетів в розпалі. Облаштовується також окрема вбиральня для дітей з особливими освітніми потребами.

Найцікавіше, що в проекті було передбачено реконструкцію  лише внутрішніх туалетів, а ремонт каналізації, яка здавалася в експлуатацію ще у 70-х роках минулого століття, не передбачався. Тому Едуард Олєйніков дав доручення відділу освіти вирішити питання ремонту каналізаційної системи, всі роботи завершити у найближчі строки.

Уваги потребує пришкільна територія. Директор школи, Юрій Щуров, розповів голові громади про плани облаштування шкільного подвір’я, спортивних майданчиків. Е.Олєйнікова вразила жива огорожа навколо школи. Величезні декоративні кущі прикрашають школу, надаючи ій особливості і чарівності. Як справжній господар, селищний голова розуміє яких сил потребує догляд за цими рослинами. Тому дав розпорядження придбати для школи бензиновий кущоріз, який полегшить працю техперсоналу і надасть можливість придавати особливих форм живій шкільній огорожі.

На зворотному шляху Е.Олєйніков і Л.Супрун відвідали Біловодську гімназію. Селищний голова залишився задоволений роботою технічного персоналу закладу. Пришкільна територія практично очищена від бур’янів, поламаних гілок та опалого листя, а територія цього закладу не маленька. Завгосп гімназії, Євгеній Ткаченко, звернувся до голови з проханням посприяти у вирішенні питання обрізки високорослих дерев, які, при навіть незначній непогоді, б’ються у вікна, загрожуючи повибивати шибки. Прийняте рішення направити комунальну техніку для ліквідації даної загрози.

Також Е.Олєйніков звернув увагу на якість інтернету у школі. Гімназія користується послугами двох інтернет провайдерів, але має слабке і нестабільне покриття. Дано доручення начальнику відділу освіти залучити фахівців до вирішення даної проблеми і забезпечити Біловодську гімназію до початку нового навчального року якісним інтернетом, доступним у кожному навчальному кабінеті.