Продовжує діяти Програма енергозбереження для населення

У 2020 році на території Біловодської об’єднаної територіальної громади продовжує діяти Програма енергозбереження для населення. Передбачений обсяг фінансування Програми з бюджету громади на поточний рік становить 100 тис грн.

Відповідно до цієї Програми є можливість отримати відшкодування з бюджету громади  частини суми кредиту, залученого власниками приватних житлових будинків та ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, придбання твердопаливних котлів, енергоефективного обладнання і матеріалів за програмою Ощадбанку України «Теплий дім».

Програмою передбачено відшкодування частини суми кредиту в розмірі 5 %, але не більше 3 тис грн.

У 2019 році в рамках Програми компенсацію отримав 61 житель Біловодської громади на загальну суму 99,76 тис грн.

За довідками з питань отримання компенсації за Програмою звертайтесь до відділення Ощадбанку за адресою: пров. Шкільний, 4, смт Біловодськ Луганської області або до Контакт-центру за тел.: 2-03-50; +38 (050) 0855005