Про проведення інспекційного відвідування філії «Новоолександрівський кінний завод № 64 державного підприємства «Конярство України »

Відповідно до підпункту 6 пункту 5 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», частини третьої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та Законом України «Про основі засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», статті 259 Кодексу законів про працю України, за інформацією Головного управління статистики у Луганській області від 29 листопада 2019 року № 13-07/1104-19, щодо наявності заборгованості із виплати заробітної плати по Луганській області,  проведено інспекційне відвідування філії « Новоолександрівський  кінний  завод № 64  державного  підприємства « Конярство  України » (код ЄДРПОУ 37996538, місцезнаходження філії: 92823, Луганська область, Біловодський  район, с. Новоолександрівка)  інспектором праці,  завідувачем  сектору  з  праці  та  зайнятості  населення  відділу  соціального  захисту  населення  виконавчого  комітету  Біловодської  селищної  ради  Чмихаловим  Володимиром  Леонідовичем.  Інспекційне відвідування здійснено у строк з 16 грудня   по 17 грудня  2019 року. Під час проведення заходу перевірено додержання законодавства про працю в частині своєчасної виплати заробітної плати працівникам.

В результаті  вжитих  заходів  погашено  заборгованість  з  заробітної  плати  в  сумі  221 тис. грн.   54  працівникам вищезазначеної   філії.

На  керівника  філії  складено  Протокол  про адміністративне  правопорушення  за  частиною першою  статті 41 Кодексу України  про  адміністративні  правопорушення  та  передано  до  Біловодського  районного  суду.