Про продовження конкурсу на оплату послуг з навчання у вищих медичних навчальних закладах III-ІV рівнів акредитації за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади смт. Біловодськ

У зв”язку з тим, що до 1 серпня 2019 року не всі вищі медичні навчальні заклади завершили підведення підсумків вступної кампанії 2019 року та визначилися зі  списками осіб, зарахованих на навчання за контрактом, термін подання документів для участі в конкурсі на оплату послуг з навчання у вищих медичних навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації за рахунок коштів бюджету ОТГ смт. Біловодськ продовжено до 30.08.2019 року включно.

Для участі в конкурсі претенденти подають наступні документи:

1. Заява на ім’я голови конкурсної комісії;
  2. Згоду на збір та обробку персональних даних;
  3. Документ, який підтверджує результати здачі ЗНО з профільних дисциплін (для вступу на 1-й курс) або вступних іспитів (при вступі на 2- й курс);
  4. Копію залікової книжки (для студентів);
  5. Диплом та додаток з оцінками до нього (для інтернів).

Дата  проведення додаткового  конкурсу – 30.08.2019 року о 10.00 годині.

Місце проведення: Біловодська селищна рада, вул. Центральна, 105