Про право на податкову знижку

Нагадуємо громадянам, які мають право на податкову знижку за результатами 2019 року, –  можуть подати декларацію до 31 грудня 2020 включно.

Декларацію можна подати за місцем своєї податкової адреси в один з таких способів:

– особисто або уповноваженою на це особою;

– надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації;

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк).

Звертаємо увагу, що подання декларації в електронному вигляді – це зручний засіб взаємодії з контролюючим органом, що надає можливість скоротити часові витрати та отримати допомогу при заповненні декларації.

З нормативно-правовою базою та прикладами заповнення податкових декларацій можна ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС у банері «Деклараційна кампанія 2020» (https://tax.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan).

Станично-Луганське управління Головного управління ДПС у Луганській області