0
14

«Про основні вимоги до формування та оформлення справ в діловодстві та архівному зберіганні документів» – з такою основною темою 23 листопада в Біловодському районному будинку культури пройшов районний семінар.

В семінарі прийняли участь близько 50 учасників – це спеціалісти та працівники управлінь та відділів селищної ради, старостинських округів, комунальних установ територіальної громади, які відповідають за ведення діловодства та архівного зберігання документів в установах та організаціях.

Відкрила та вела семінар керуючий справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Полторак Л.О.

З інформацією про основні вимоги до формування та оформлення справ виступила начальник архівного відділу виконавчого комітету Біловодської селищної ради Разумна Т.І. Вона також провела майстер клас по оформленню та підшивці розпоряджень селищного голови з кадрових питань за 2017 рік. Кожен учасник семінару мав змогу на власні очі побачити, як на практиці формуються та підшиваються справи.

Кожному з присутніх були вручені: пам’ятка «Про основні вимоги до формування та оформлення справ в діловодстві та архівному зберіганні документів», зразки – обкладинки (титульного аркушу) та засвідчуваного напису.

Про зміни до Інструкції з діловодства селищної ради ознайомила присутніх Якуніна С.М. – начальник загального відділу Біловодської селищної ради.