Презентовано кращі практики відкритого бюджету

В рамках реалізації Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, ГО «ЦСР «Дієва громада» впроваджує проєкт «Публічність влади – добробут громади», який покликаний забезпечити ефективний механізм публічного інформування органів місцевого самоврядування Біловодської ОТГ у сфері використання комунального майна та публічних коштів у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».
В рамках проєкту відбулася зустріч представників Біловодської селищної ради з експертами Організації. Зі вступним словом виступили заступник селищного голови Виталий Овчаренко та голова ГО «ЦСР «Дієва громада» Оксана Очкурова (Oxana Ochkurova) .
Керівник проєкту Volodymyr Cherevatiy презентував кращі практики відкритого бюджету. Було проведено воркшоп щодо кращих практик відображення бюджетної інформації на сайті Біловодської ОТГ у зрозумілій пересічній людині формі.
Спеціаліст проєкту з SMM та інтерактивного контенту Микола Моложон представив інфографіку бюджету Біловодської ОТГ 2018 року, яку можна переглянути на офіційному сайті селищної ради.