Презентація стратегії розвитку водопостачання та санітарії Біловодської ОТГ до 2021 року.

19 березня 2019 року в малому залі Біловодського районного Будинку культури відбулася презентація стратегії розвитку водопостачання та санітарії Біловодської ОТГ до 2021 року.

Презентацію вела консультант з питань стратегічного планування і програмування Швейцарсько – українського проекту DESPRO Олена Козлюк.

В презентації взяли участь члени робочої групи від Біловодської селищної ради та її виконавчого комітету, в.о. старост старостинських округів Біловодської ОТГ.

За результатами наради визначені пріоритетні напрямки розвитку централізованого водопостачання та санітарії Біловодської ОТГ.

З матеріалами презентації можна ознайомитися за посиланням: http://belovodsk-rada.gov.ua/stratehiia-rozvytku-vodopostachannia-ta-sanitarii-bilovods-koi-oth-do-2021-roku/

Стратегія відкрита для коригування. Пропозиції та зауваження приймаються відділом містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому Біловодської селищної ради до 20 квітня 2019 року т.+380954179474