Представники селищної ради привітали опікунів, піклувальників

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
З нагоди Дня усиновлення заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко, працівники служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради відвідали та привітали зі святом опікунів, піклувальників: Болдар Тетяну Стефанівну, Косякову Маргариту Яківну та Шевченко Галину Володимирівну, яким висловили щиру подяку за сумлінну працю з виховання дітей, побажали міцного здоров’я, щастя та добробуту.