Представники Біловодської селищної ради та активісти громади відвідали м. Лиман та с.Крива Лука в рамках проєкту «Згуртування навколо спадщини як ресурсу розвитку громади», що реалізується ГО «ЦПГА«Крила» за підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Проєкт має на меті залучити та згуртувати представників громади навколо любові до рідного краю, його особливостей, можливостей розвитку, інтерпретувати, візуалізувати туристично привабливий матеріал для подальшої популяризації. В рамках заходу делегація Біловодської ОТГ ознайомилася з презентацією проєктів «Крива Лука – туристичне село» та «Туристична Лиманщина», етапами їх впровадження, особливостями умов командної роботи, аналізом позитивного та негативного досвіду реалізації проєктів.Представники Біловодської селищної ради та активісти громади відвідали м. Лиман та с.Крива Лука в рамках проєкту «Згуртування навколо спадщини як ресурсу розвитку громади», що реалізується ГО «ЦПГА«Крила» за підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Проєкт має на меті залучити та згуртувати представників громади навколо любові до рідного краю, його особливостей, можливостей розвитку, інтерпретувати, візуалізувати туристично привабливий матеріал для подальшої популяризації. В рамках заходу делегація Біловодської ОТГ ознайомилася з презентацією проєктів «Крива Лука – туристичне село» та «Туристична Лиманщина», етапами їх впровадження, особливостями умов командної роботи, аналізом позитивного та негативного досвіду реалізації проєктів.