Представники Біловодської громади долучились до визначення економічного бачення розвитку Луганщини

17 серпня 2019 року делегація Біловодської громади взяла участь в Стратегічній сесії з формування спільного економічного бачення майбутнього для представників громад північно-східного регіону Луганщини, яка була проведена за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Економічна підтримка Східної України» в смт. Новопсков. Участь у заході також взяли представники Троїцької, Білокуракинської, Старобільської, Чмирівської та Новопсковської громад. Обговорювали найбільш перспективні напрямки розвитку економіки східних територій Луганської області – це організація переробки сільськогосподарської продукції, бджільництво, садівництво, виробництво лікарських трав, розвиток будівельної галузі, використання альтернативних джерел енергії, а також розвиток туристичної сфери. Учасники заходу ділились своїми думками щодо проблем розвитку кожного напрямку та пропонували можливі шляхи їх вирішення.

По закінченню заходу гості мали можливість відвідати Всеукраїнський фестиваль традиційної народної культури «Талант_Kolyska.UA», який організовано в рамках конкурсу «Малі міста – великі враження» за фінансової підтримки Міністерства культури України.