Практичний семінар по роботі з архівними документами

Відбувся практичний семінар для керівників закладів освіти Біловодської ОТГ та відповідальних за організацію діловодства і роботу з архівними документами в закладах загальної середньої освіти, комунальних закладах дошкільної освіти, ДЮСШ та БРЦДЮТ.
Начальник архівного відділу виконавчого комітету Біловодської селищної ради Разумна Тетяна ознайомила присутніх з інформацією на тему: «Про основні вимоги до формування та підшивки справ, складання описів справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, історичних довідок».
Вона в черговий раз підкреслила важливість збереження документів установ та необхідність їх упорядкування, тобто – підшивки документів тривалого зберігання та з кадрових питань (особового складу), складання описів справ, актів про вилучення для знищення, історичних довідок.
Станом на вересень місяць 2020 року установами разом з архівним відділом проведена чимала робота з питань ведення діловодства та архіву:
– Підготовлені накази по утворенню ЕК;
– Затверджені цими ж наказами відповідальні за організацію діловодства
та роботу з архівними документами в закладах;
– Розроблені та схвалені ЕК селищної ради номенклатури справ з
переліком документів, які ведуться діловодстві закладів, із зазначенням їх термінів зберігання;
– Розроблені та схвалені ЕК селищної ради, підписані директорами
індивідуальні інструкції з діловодства, в яких додатками схвалені бланки – загальні (листів), бланки конкретного виду документа – наказів.
Також Разумна Т. провела практичне заняття з підшивки документів із застосуванням картону та бумвінілу.