Повідомлення про оприлюднення Звітів про стратегічну екологічну оцінку проектів документів державного планування –«Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Данилівка Біловодського району Луганської області», «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Литвинівка Біловодського району Луганської області» та «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Плугатар Біловодського району Луганської області»

Детальніша інформація знаходиться у приміщенні Біловодської селищної ради за адресою: 92801, Луганська обл., Біловодський р-н, смт Біловодськ, вул. Центральна, буд. 105, e-mail: belrada_ps@ukr.net та на офіційному веб-сайті – http://belovodsk-rada.gov.ua/.

За організацію розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний – начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Біловодської селищної ради Мажула Віталій Вікторович, т. 0954179474.