Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – «Розділу охорона навколишнього природного середовища» генеральних планів с. Новодеркул, с. Євсуг, с. Городище с. Новолимарівка Біловодського району Луганської області»

З метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості на  офіційному  сайті Біловодської селищної  ради  за  адресою http://belovodsk-rada.gov.ua/zaiavy-pro-vyznachennia-obsiahu-stratehichnoi-ekolohichnoi-otsinky/  оприлюднені  заяви  про  визначення обсягу  стратегічної екологічної оцінки  проектів «Генеральних планів  с. Новодеркул, с. Євсуг, с. Городище с. Новолимарівка Біловодського району Луганської області».

Строк  громадського  обговорення заяви – 15 днів з дати даної публікації.

Відповідальний за організацію розгляду – начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Біловодської селищної ради Мажула Віталій Вікторович.

Пропозиції  до проекту  містобудівної документації приймаються  в  адмінбудівлі  селищної ради за  адресою Біловодський район, смт. Біловодськ,  вул.  Центральна, 103.