Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта та АРВ, з метою одержання зауважень і пропозицій

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Біловодська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення сесії селищної ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Біловодської селищної територіальної громади суб’єктами господарювання сфери торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, у нічний час»

Розробником проєкту регуляторного акта є Біловодська селищна рада:

Поштова адреса розробника: смт. Біловодськ, вул. Центральна, б. 132;

Електрона адреса: belrada_ps@ukr.net.

Проєкт рішення спрямований на:

– запобігання шкідливому впливу алкоголю на стан здоров’я громадян, профілактика та протидія проявам пияцтва, зокрема, надмірного вживання алкоголю серед молоді;

– зменшення кількості правопорушень та злочинів, що скоюються у стані алкогольного сп’яніння на території Біловодської селищної територіальної  громади у нічний час;

– захист мешканців громади від негативного впливу шуму на стан здоров’я та відпочинок у нічний час.

Зазначений проєкт з АРВ розміщено на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради в розділі «Економіка, Регуляторна політика» за посиланням http://belovodsk-rada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта та АРВ, від фізичних та юридичних осіб, приймаються протягом 30 днів з дня їх оприлюднення на електронну адресу ueritbel@ukr.net або за адресою смт. Білоовдськ, вул. Центральна, б. 130,  каб.17.