Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання зауважень і пропозицій.

0
42

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Біловодська селищна рада Біловодського району Луганської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області на 2020 рік».

Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу розміщений на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради у розділі «Громадянам > Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця Біловодською селищною радою з моменту оприлюднення проекту рішення за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна,105