Повідомлення Ініціативної групи для створення Робочої групи при Біловодській селищній раді для супроводу субпроєктів Надзвичайної кредитної програми            для відновлення України

«24» вересня 2020 року відбудуться установчі збори Ініціативної групи для створення Робочої групи при Біловодській селищній раді для супроводу субпроєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за адресою: 92801, Луганська обл., Біловодський р-н, смт Біловодськ, вул. Центральна, буд. 105 (2 поверх).

Початок зборів о 10.00 (при собі мати паспорт).

Склад Робочої групи формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Робочої групи.

До складу Робочої групи не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим.

Склад Ініціативної групи для створення Робочої групи при Біловодській селищній раді для супроводу субпроєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України затверджений Розпорядженням селищного голови Біловодської селищної ради від 28.07.2020 №158 «Про створення ініціативної групи для створення Робочої групи при Біловодській селищній раді для супроводу субпроєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України».

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява (зразок заяви та додатків до неї додається), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Робочої групи;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

згода делегованого представника на обробку його персональних даних;

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи приймаються з «12» серпня 2020 року по «20» вересня 2020 року (включно) за адресою: смт Біловодськ вулиця Центральна, будинок № 103, відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

Понеділок – четвер з 09.00 до 16.00, п’ятниця з 09.00 до 15.00. Обідня перерва з 12.00 до 1.45.

Субота, неділя — вихідні дні.

Електронні копії біографічної довідки та інформації про результати діяльності направляються на адресу e-mail: bel_osvita628@ukr.net , у встановлені Ініціативною групою терміни. Телефон для довідок: 099 541 02 63, Юрченко Людмила Федорівна

Ініціативна група для створення Робочої групи при Біловодській селищній раді для супроводу субпроєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України