Покладання квітів та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

З нагоди цієї трагічної дати на Біловодщині вшанували героїчний подвиг наших захисників, що загинули у роки Другої світової війни. На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни 22 червня в Біловодську відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам, в якій взяли участь Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков, заступник Біловодского селищного голови помічник народного депутата України С. Шахова Володимир Гніденко, секретар Біловодської селищної ради Віктор Кучеров та громадськість Біловодщини.
Кожен раз у цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.