Подяка Біловодської селищної ради усім, хто приймав участь у чистці доріг.

Біловодська селищна рада висловлює подяку за небайдужість та активну громадську позицію усім, хто приймав участь у чистці доріг протягом вихідних.
Ця допомога – свідчення небайдужого ставлення до проблем Біловодської ОТГ. Очистити всі двори і прибудинкові території тільки силами комунальних служб фізично неможливо. У результаті людям незручно добиратися до роботи і магазинів. Не скрізь може проїхати швидка допомога. Вирішити цю проблему під силу нам самим. Ми повинні спільно подбати про власні двори і очистити їх від снігу. Тож, Біловодська селищна рада робить все можливе, щоб підтримати мешканців Біловодської ОТГ у цій ініціативі.  До прибирання снігу підключилися фермерські господарства, бізнес, великі підприємства та мешканці сіл.
Активну участь в чистці доріг прийняли :

• с. Евсуг – ФОП Олексій Чайка;
  • с.Копані – ФОП Микола Бугайов;
  • с.Нижньобараниківка – ПСГП АФ «Вікторія», керівник Сергій Титаренко;
  • с.Бараниківка – ФГ «Незалежність», керівник Любов Камша, ТОВ Оріон-Схід ДМ, керівник Дмитро Сівков;
  • с.Зеликівка – ФГ «Зелеківське», керівник Сергій Митарєв, ФГ «Земля і воля», керівник Валентина Журавльова;
  • с. Семикозівка – ТОВ АФ «Деметра- С», керівник Валерій Баржак;
  • с. Брусівка – мешканці села Олександр Добжанський, Володимир Моїсеєнко;
  • с. Кононівка – ФГ « Незалежність», керівник Любов Камша, ФГ «САН», керівник Олексій Сергієв , ФГ « Росток», керівник Олександр Камишан;
  • с. Новолимарівка – кооператив «Пчелопром», керівник Валентин Гаркавець, «Лимарівський кінний завод № 61» ДП « Конярство України», керівник Іван Кудря, мешканець села Віталій Федоров.
  • ТОВ «Племзавод «Біловодський», керівник В’ячеслав Філоненко;
  • ФГ «Світоч», керівник Володимир Нестеренко;
  • ФГ « Моноліт- Агро» керівник В’ячеслав Болдар;

А  також, велика подяка мешканцям сіл, які самостійно очистили свої двори та прибудинкові території від снігу.