Пленарне засідання першої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання

01 грудня 2020 року відбулося пленарне засідання першої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання відповідно до Постанови Біловодської селищної територіальної виборчої комісії від 27.11.2020 року № 189 «Про скликання першої сесії новообраної Біловодської селищної ради».
Голова Біловодської селищної територіальної виборчої комісії Іраїда Чернікова оголосила результати виборів Біловодського селищного голови та депутатів Біловодської селищної ради восьмого скликання.
Біловодський селищний голова Олег Мирошник та новообраний депутатський корпус Біловодської селищної ради склали присягу та засвідчили її підписами.
Отож депутатами новообраної Біловодської селищної ради восьмого скликання стали:
1 Синявська Лілія Миколаївна Луганська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»
2 Гніденко Вадим Федорович Луганська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»
3 Козакова Ірина Петрівна Луганська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»
4 Денищенко Денис Сергійович Луганська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»
5 Митарєв Олександр Сергійович Луганська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»
6 Старікова Наталія Миколаївна Луганська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»
7 Самардак Володимир Олексійович Луганська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»
8 Боронников Денис Олегович Луганська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»
9 Брус Сергій Валерійович Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
10 Мірошников Сергій Олександрович Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
11 Кісільов Микола Іванович Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
12 Милокост Олег Миколайович Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
13 Брус Юлія Вікторівна Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
14 Циба Ольга Іванівна Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
15 Мірошник Леонід Іванович Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
16 Харченко Крістіна Валеріївна Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
17 Кошарний Сергій Миколайович Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
18 Авраменко Інна Миколаївна Луганська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
19 Літвіщенко Олена Миколаївна Луганська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
20 Гладкова Валентина Михайлівна Луганська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
21 Чередниченко Роман Васильович Луганська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
22 Бєлоліпецький Вячеслав Анатолійович Луганська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
23 Панченкко Тетяна Габібівна Луганська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
24 Матюшко Віктор Стефанович Луганська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
25 Кучеров Віктор Анатолійович Луганська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
26 Павловський Сергій Сергійович Луганська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
Депутатами Біловодської селищної ради розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про обрання лічильної комісії для проведення таємного голосування з обрання секретаря Біловодської селищної ради.
2. Про затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування з обрання секретаря Біловодської селищної ради.
3. Про обрання секретаря Біловодської селищної ради.
4. Про затвердження Регламенту Біловодської селищної ради.
5. Про постійні комісії Біловодської селищної ради.
6. Про затвердження на посаду заступника селищного голови Біловодської селищної ради.
7. Про затвердження на посаду заступника селищного голови Біловодської селищної ради.
8. Про затвердження на посаду заступника селищного голови Біловодської селищної ради.
9. Про затвердження на посаду керуючого справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради.
10. Про затвердження на посаду старости Бараниківського старостинського округу.
11. Про затвердження на посаду старости Брусівського старостинського округу.
12. Про затвердження на посаду старости Городищенського старостинського округу.
13. Про затвердження на посаду старости Данилівського старостинського округу.
14. Про затвердження на посаду старости Кононівського старостинського округу.
15. Про затвердження на посаду старости Литвинівського старостинського округу.
16. Про затвердження на посаду старости Новолимарівського старостинського округу.
17. Про затвердження на посаду старости Новоолександрівського старостинського округу.
18. Про затвердження на посаду старости Плугатарського старостинського округу.
19. Про затвердження на посаду старости Семикозівського старостинського округу.
20. Про затвердження на посаду старости Шуліківського старостинського округу.
21. Про затвердження Положення про старосту Біловодської селищної ради.
22. Про утворення виконавчого комітету Біловодської селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.
Прийняті рішення засідання першої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».