Підтримайте петицію та допоможіть зберегти конярство Біловодщини

Біловодська селищна рада звернулася до Президента України за допомогою електронної петиції з проханням сприяти у вирішенні питання щодо передачі державного майна філії «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» (с. Новодеркул Біловодського району Луганської області) у комунальну власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.

Мета: відродження конярства, збереження пам’яток національного значення та популяризація культурної спадщини, створення на базі заводу національного історико-культурного заповідника «Деркульський кінний завод №63».

Посилання на петицію:

Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Просимо Вас підтримати електронну петицію!

Ваш підпис – це крок до відродження конярства та збереження пам’яток національного значення, які є гордістю нашої громади!

Ваш підпис – це прояв любові та поваги до рідного краю – Біловодщини.

Ваш підпис – це запорука розвитку Деркульського кінного заводу!

Дякуємо!

ЯК ПІДТРИМАТИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ?

Для того, щоб підтримати нашу електронну петицію, користувач повинен зареєструватися на сайті https://petition.president.gov.ua шляхом створення облікового запису.

1. Натисніть «Створити обліковий запис».
  2. Введіть адресу своєї електронної пошти та пароль, зробіть позначку про погодження на обробку персональних даних та натисніть «Наступний крок».
  3. Ви побачите повідомлення: «Для того, щоб своїм підписом підтримувати електронні петиції та створювати нові, Ви повинні підтвердити реєстрацію. Інструкція з підтвердження надіслана на вказану Вами під час реєстрації адресу електронної пошти».
  4. Зайдіть на пошту та перейдіть за посиланням.
  5. Перевірка даних. Ідентифікуватися на сайті можна трьома способами: за допомогою BankID, електронного цифрового підпису (ЕЦП) або податкового номера.
  6. Пропонуємо ідентифікуватися за допомогою податкового номера (як універсальний варіант).
  7. Введіть у зазначені поля ПІБ та податковий номер, встановіть позначення про згоду на обробку персональних даних. Натисніть «Перевірити».
  8. Завершення перевірки даних. Ідентифікація займає 2 робочих дні.
    Після отримання підтвердження вашої особи, Вам буде надіслано лист із запрошенням до початку використання системи Електронних петицій Офіційного веб-представництва Президента України.
  9. Після процедури підтвердження Вашої особи, перейдіть на сторінку петиції за посиланням, яке вказано на сайті Біловодської селищної ради та на офіційній сторінці селищної ради у Фейсбук, ознайомтесь з текстом і натисніть кнопку «Підписатися». Зарахування голосу користувача, який здійснив вхід на веб-сайт (авторизувався на веб-сайті), відбудеться одразу ж. Користувач, який не здійснив вхід на сайт, має спочатку увійти, ввівши у спеціальну форму, що з’явилася, адресу електронної пошти і пароль, вказані ним при реєстрації на веб-сайті. І лише потім голос на підтримку обраної ним електронної петиції буде зараховано.
  10. Якщо Ви не маєте змоги перейти за посиланням, необхідно зайти на головну сторінку офіційного інтернет-представництва Президента України «Електронні петиції» та ввести у поле пошуку номер петиції 22/076588-еп. Після цього Ви потрапите на сторінку з текстом петиції «Про передачу державного майна філ ії «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» (с. Новодеркул Біловодського району Луганської області) у комунальну власність Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади» та матимете змогу підписатися.