Підсумки І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

В Біловодській селищній  територіальній громаді  був проведений  І (зональний) тур   Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Конкурс проходив в трьох номінації: «Українська мова та  література», «Математика» та «Трудове навчання».   Участь приймали  вісім вчителів , що представляли чотири заклади освіти : Біловодський ліцей №1,  Біловодський ліцей « Лідер» , Новодеркульський ліцей імені А.В. Пастухова  та  Євсузький   ліцей.  Відповідно до нових умов конкурсу всі  випробування відбувались  в дистанційній формі з застосуванням сучасних технологій.

За результатами конкурсних випробувань  призові місця  були розподілені  наступним  чином :

«Українська мова та  література»

І місце- Барабаш Наталія

ІІ місце- Лисогор Аліна

ІІІ  місце –Мірошниченко Наталія

ІV місце – Кіреєва Наталія

«Математика»

І місце- Малищенко Віра

ІІ місце- Майборода Юлія

ІІІ  місце –Дяченко Лариса

«Трудове навчання»

І місце- Мартиненко Світлана Сергіївна

Дякуємо всім конкурсанткам за проведені уроки,  майстер-класи  та творчі наробки ,  яким вони з нами поділилися. Бажаємо їм  творчої наснаги та подальших звершень.