Підписано Меморандум про наміри та взаємодію Біловодської ОТГ з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською спілкою «Українська мережа за права дитини»

Сьогодні відбулося підписання Меморандуму про наміри та взаємодію Біловодської ОТГ з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською спілкою «Українська мережа за права дитини» для запровадження рівноправного доступу до інтегрованих соціальних послуг дітей та їх родин.
Проєкт «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» спрямований на зміцнення спроможності громад на сході України і забезпечення доступних та якісних соціальних послуг. Мета цього проєкту – організувати якісне надання соціальних послуг та запровадити рівноправний доступ до інтегрованих соціальних послуг дітей та їх сімей, особливо тих, які перебувають у складних життєвих обставинах. Завдяки проєкту відбудеться покращення умов доступу дітей та їх сімей до соціальної інфраструктури громади шляхом виконання капітального/поточного ремонту та оснащення приміщень Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.