Підписання Меморандуму про співробітництво

26 серпня 2021 року відбулась зустріч з підписання Меморандуму про співробітництво між Біловодською селищною радою Луганської області та проєктом AGORA, що координується міжнародними організаціями ACTED та IMPACT. Цим сторони засвідчили взаємну зацікавленість у реалізації ініціатив, спрямованих на соціально-економічний розвиток громади на основі доказів, зокрема й аналітичних даних AGORA.

Після затвердження Меморандуму селищним головою Олегом Мирошником та регіональною координаторкою ACTED Ольгою Домбровською, сторони перейшли до роботи над планом спільних заходів. Зокрема, були розглянуті запити Біловодської громади щодо надання різнопланової допомоги та підтримки фахівців AGORA у реалізації ініціатив у соціальній, культурній, економічній та інших сферах діяльності громади. Сторони намітили можливі способи реалізації окреслених перспектив та погодили співкоординаторів, які допоможуть у розробці плану-графіку запланованих робіт.

Діяльність проєкту AGORA підтримується Програмою ООН з відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу. В рамках проєкту AGORA підтримує ініціативу розвитку в семи громадах Луганської й Донецької областей, у тому числі Біловодській громаді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here