Підкорили передолімпійський Всеукраїнський відкритий чемпіонат ГО ВФСТ “Колос” з важкої атлетики під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?”

В місті Скадовськ з 11 по 14 липня зібралась рекордна кількість учасників – 192 юних атлетів з 16 областей України. Команду Луганської області представляли атлети ЛОСДЮСШОР Біловодської школи важкої атлетики та школи важкої атлетики с. Піски Новопсковської громади Старобільського району.

Юні атлети, нашої команди продемонстрували справжню майстерність і величезну волю до перемоги. Свою перемогу святкували Анастасія Сокіл (в ривку 19 кг, у поштовху 24 кг) та Олександра Лігус (в ривку 39 кг, у поштовху 50 кг).
Срібними призерками стали Діана Сокіл (у ривку 31 кг і в поштовху 39 кг) та Анастасія Ришкова (в ривку 37 кг, у поштовху 46 кг).

Серед хлопців золотими призерами у різних вагових категоріях стали Матвій Румянцев (у ривку 34 кг, в поштовху 43 кг), Олександр Кошарний (в ривку 55 кг, у поштовху 73 кг), Ігор Стрига з с. Зелеківка (в ривку 76 кг, у поштовху 93 кг) та Євген Жарчук з с. Піски (в ривку 88 кг, у поштовху 103 кг).
Срібло змагань у категорії до 36 кг у впертій боротьбі виграв Віктор Гончаров (в ривку 34 кг, у поштовху 48 кг).

А ось у категорії понад 81 кг звання чемпіона не тільки у своїй категорії, але став абсолютним чемпіоном і поставив переможну крапку з результатами в ривку 100 кг, у поштовху 115 кг Олексій Андрущенко з с. Піски.

Найюніший учасник змагань Кирило Бердецкий зафіксував 42 кг у ривку, у поштовху 50 кг та посів шосте місце й визнаний кращим за красою виконання класичних вправ.

За підсумками змагань наша команда набрала максимальну суму 250 балів і впевнено, в який раз, посіла перше місце. Команда нагороджена кубком та дипломом першого ступеня.

Учасники змагань висловлюють глибоку подяку ЦС ВФСТ “Колос”, управлінню у справах молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганської ОО ВФСТ “Колос”, відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Біловодського селищної ради та головному спонсору директору МПП “Агро” Валерію Боронникову за організацію змагань, фінансову підтримку, за підтримку і пропаганду важкої атлетики, за утвердження здорового способу життя у молодого покоління.