Підготовка персоналу для проведення пробного ЗНО-2019

16.03. та 23.03.2019 року. на базі Біловодської гімназії відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання  для абітурієнтів 2019 року та випускників минулих років. Бажаючі абітурієнти із Біловодського, Марківського, Міловського районів та із непідконтрольної території Луганської області вже мали можливість випробувати вірно зареєструватись на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, а під час самого пробного ЗНО свої знання з предметів, які вони будуть складати під час основної сесії.

Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з англійської, німецької, іспанської та французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 23 березня.

02.03.2019 року о 09.00. на базі Біловодського ОЗЗСО відбулась нарада-інструктаж для персоналу (І група), який буде працювати на пробному ЗНО-2019 року.

Всього персонал складається з 97 педпрацівників із 10 закладів загальної середньої освіти:  Біловодського ОЗЗСО, Біловодської гімназії, Бараниківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст., Євсузького ЗЗСО І-ІІІ ст., Литвинівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Новодеркульського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені А.В. Пастухова, Новоолександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Новолимарівського ЗЗСО І-ІІ ст. та Кононівського ЗЗСО І-ІІ ст.

Під час інструктажу розглядались основні організаційні та методичні питання процедури проведення тестування. Інструктаж проводила відповідальна за ЗНО в окрузі, методист відділу освіти Біловодської селищної ради – Юрченко Л.Ф.