Під гаслом «Захист Вітчизни – обов’язок кожного!» у районному Будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт до Дня Збройних Сил України

День Збройних сил України – це державне свято і біловодчани віддали шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.
Селищний голова Едуард Олєйніков у вітальному слові подякував усім солдатам, хто служить на захисті держави, за самовідданість, стійкість, силу духу та патріотизм, який вони проявляють на службі та у боях, стоячи на захисті територіальної цілісності нашої держави.
Подяки Біловодської селищної ради за мужність та високий професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінне виконання службових обов’язків, активну громадянську та життєву позицію, самовіддане служіння українському народові та з нагоди Дня Збройних Сил України було вручено:
– стрільцю -помічнику гранатометника 3- го відділення охорони взводу охорони Біловодського районного військового комісаріату солдату ДІДЕНКУ АРТЕМУ;
– стрільцю 2-го відділення охорони взводу охорони Біловодського районного військового комісаріату ОВЧАРЕНКУ РОМАНУ;
– водію відділення забезпечення Біловодського районного військового комісаріату солдату ВОРОБЙОВУ ВОЛОДИМИРУ;
– водію відділення забезпечення Біловодського районного військового комісаріату солдату ВЕРБИЦЬКОМУ ВОЛОДИМИРУ;
– молодшому спеціалісту служби захисту інформації Біловодського районного військового комісаріату солдату ДОЛЖЕНКОВІЙ ЯНІ;
– старшому інспектору відділення комплектування Біловодського районного військового комісаріату старшому солдату ЩЕРБАК АНАСТАСІЇ.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-земляків, побратимів, героїв, що захищали рідну землю, всіх тих, хто залишив своє безцінне життя заради свободи України.