Під час чергової робочої поїздки голова Біловодської ОТГ Едуард Олєйніков, заступник голови Віталій Овчаренко та начальник відділу освіти Лариса Супрун відвідали Євсузький і Новоолександрівський заклади загальної середньої освіти

Поспілкувалися з директорами шкіл, оглянули пришкільні території, готовність приміщень до нового навчального року, обговорили нагальні проблеми щодо створення e школах сучасного, безпечного, комфортного освітнього середовища.
Візит до Євсузької школи видався надзвичайно результативним, адже цього дня зранку до школи також приїхали інженер технічного нагляду Олександр Обухов з консультантом, які будуть здійснювати технічний супровід капітального ремонту школи та реконструкції пришкільної території, адже в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за кошти Європейського інвестиційного банку вперше за 30 років у Євсузькому ЗЗСО буде вперше проведено ремонт будівлі. Проєкт такого масштабу став можливим завдяки активній спільній роботі директора школи Людмили Комлик та керівництва громади. Едуард Олєйніков обговорив з присутніми графік майбутніх робіт, визначились з першочерговими завданнями, вирішили організаційні питання.
Директор школи розповіла очільнику громади як буде організовано навчальний процес в умовах адаптивного карантину, порадилась щодо гнучкого графіку підвезення учнів до школи, обговорили особливості організації харчування школярів в умовах, які склалися.
Новоолександрівський ЗЗСО також вже з нетерпінням чекає на своїх учнів. Голова громади відзначив естетичний вигляд школи, привабливість клумб, охайність пришкільної території. В середині школи вже починає вирувати життя. Коридори пахнуть свіжою фарбою. Щоправда директор школи бідкається, що ще не все вдалося реалізувати із задуманого. З відпусток повертаються вчителі і тішуться з того, що почнуть новий навчальний рік з високошвидкісним інтернетом, про який для них потурбувалися в громаді. Тепер не страшні такі виклики сучасної освіти як дистанційне навчання чи онлайн-конференції, семінари, тренінги, наради…
Голова громади Едуард Олєйніков залишився в цілому задоволеним станом шкіл, які відвідав у цій поїздці. Відзначає, що колективи Євсузької і Ноолександрівської шкіл професійно підійшли до підготовки до нового навчального року.