Перемога волейболістів Біловодщини на Чемпіонаті Луганської області з волейболу серед чоловічих команд

20 березня 2021 року на базі Біловодської ДЮСШ відбувся фінальний тур Чемпіонату Луганської області з волейболу серед чоловічих команд, який спортсмени присвятили пам’яті А.А. Макаренка. У фінальному етапі зустрілись спортсмени 4 команди-фіналісти: смт Біловодськ, м. Старобільськ, смт Мілове та м. Рубіжне.

В запеклій боротьбі за перемогу в змаганнях та Кубок Чемпіонату Луганської області з волейболу здобула команда смт Біловодська.
На другу сходинку п’єдесталу посіла команда смт Мілового.
Бронзу змагань отримала команда з міста Рубіжного.

Були визначені кращі гравці змагань: кращий зв’язуючий Петренко Олександр (смт Біловодськ), кращий награвальник Писаний Данило (м. Старобільськ); кращий захисник Воронцов Іван; кращий нападник Деркачов Артем (смт Мілове ).