Перемога біловодської спортсменки на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок

З 08 по 12 червня в місті Хмельницькому під девізом “Від Хмельницького – до олімпійських вершин Токіо” проходила передолімпійська XVІ літня Універсіада України з важкої атлетики.

Чемпіонат зібрав на хмельницькому помості найсильніших атлетів України: кандидатів на участь в Олімпійських іграх 2020 року, чемпіонів, призерів чемпіонатів світу і Європи, міжнародних турнірів та чемпіонатів України.

Серед них була й вихованка Біловодської школи важкої атлетики МС, кандидат в члени збірної країни, член збірної команди області та ЦС ГО ВФСТ “Колос”, багаторазова чемпіонка та рекордсменка України Дар’я Шишанова.

Спортсменка з дня на день відновлювала сили, вдосконалювала свою майстерність, що дозволило їй успішно виступити на Універсіаді України, виконати програму максимум та вибороти срібну медаль змагань з сумарним результатом у 140 кг.
Також вона стала володарем бронзи у ривку з результатом 62 кг і срібної медалі у поштовху з результатом 78 кг.

Вітаємо Дар’ю з цією перемогою! Бажаємо відновлення сил і вдалих стартів! Так тримати!