П’ятий тур Чемпіонату Луганської області з волейболу.

П’ятий тур Чемпіонату Луганської області з волейболу, пройшов в минулу суботу, 23 лютого на майданчиках ДЮСШ та Старобільської ЗОШ № 2.

В турнірі взяли участь 8 команд, які було розділено на 2 групи. Переможцями стала команда Старобільського району, група «А». В фінальній грі наші волейболісти зійшлись з переможцями групи «В», командою «Рубіжне».

В досить напруженій грі з двох партій перемогу здобули гості – волейболісти міста Рубіжне.

Третє місце посіли волейболісти Біловодської ОТГ, які здолали збірну міста Сєвєродонецьк.

5-8 місце посіли команди смт.Мілове, смт.Петрівка, Станично-Луганського району, смт. Новопсков та м.Новоайдар.

Кращім гравцем турніру визнаний Козінець Ігор (Рубіжне). Гравець команди Біловодської ОТГ Тимець Ігор, отримав звання «Кращій нападник». «Кращім блокуючим» визнаний гравець «Сєвєродонецька» Букрєєв Олексій.

Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами та медалями відділу сім’ї, молоді та спорту Старобільської райдержадміністрації.

Організатори висловлюють слова вдячності Народному Депутату Курило В.С, голові федерації волейболу Старобільського району Чайці В.Г. та директору Старобільської ЗОШ № 2 Мордовцевій Ніні Петрівні за допомогу в організації змагань та підготовку спортивної зали.