Ознайомчий візит для партнерських громад DESPRO до Польщі.

4-8 березня представниками Біловодської селищної ради, було здійснено ознайомчий візит до Польщі за підтримки швейцарсько- українського проекту DESPRO.

Протягом 4 днів учасники з Дніпропетровської, Сумської, Луганської, Івано-Франківської та Полтавської областей мали можливість перейняти досвід організації послуги водопостачання та водовідведення в ґмінах – польських територіальних громадах.

З ознайомчим візитом від Біловодської селищної ради до Гданська завітали заступник селищного голови Віталій Овчаренко та начальник відділу містобудування архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Біловодської селищної ради Віталій Мажула, які мали можливість перейняти досвід організації послуги водопостачання та водовідведення в ґмінах – польських територіальних громадах.

Метою візиту стало ознайомлення з новітніми технологіями з централізованого водопостачання та водовідведення, які застосовуються в Европі.

Особливу увагу учасників візиту привернула робота Фонду охорони навколишнього середовища та водного господарства, який контролює збереження екології та є одним з основних джерел фінансування проектів водопостачання та водовідведення.

Під час візиту представниками Біловодської селищної ради було відвідано Фонд екології міста Гданськ, кілька місцевих ОТГ та підприємств з очистки та переробки стоків, станцій добутку та водопостачання.