Отримання інформації з ЄДРПОУ Інформаційне обслуговування користувачів даними ЄДРПОУ

Відділ статистики у Біловодському районі

вул. Центральна, 103,  смт. Біловодськ, Луганська обл., 92800тел. (06466) 9-13-54, 9-23-58,  E-mail: gus_lg@ukrstat.gov.ua

Відомості щодо суб’єктів ЄДРПОУ надаються користувачам за такими категоріями даних:

ідентифікаційні – ідентифікаційний код та найменування суб’єкта;
класифікаційні – види економічної діяльності, територіальна належність, організаційно-правова форма господарювання, інституційний сектор економіки, найменування органу, до сфери управління якого належить юридична особа, яка діє на основі державної власності, тощо, а також класифікаційні коди відповідно до державних класифікаторів;
довідкові – місцезнаходження, прізвище керівника, телефон, факс, адреса електронної пошти;
реєстраційні – відомості про створення, припинення суб’єктів та вчинення інших реєстраційних дій щодо них.

Інформація з ЄДРПОУ надається відповідно до Положення про порядок і умови користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, затвердженого наказом Державного комітету статистики України від 28.11.2005 № 386 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.12.2005 за № 1509/11789 (із змінами і доповненнями).

Вартість послуг визначається відповідно до “Вартості користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організації України”, затвердженої наказом Держкомстату України від 18.03.1999 № 98 та зареєстрованої в Мінюсті України 31.03.1999 за № 200/3493.

Інформація з ЄДРПОУ на запити користувачів надається:

Державний рівень Головним управлінням регіональної статистики у м.Києві (ГУРС у м.Києві) щодо всіх суб’єктів ЄДРПОУ
Обласний рівень Головним управлінням статистики у Луганській області щодо суб’єктів ЄДРПОУ Луганської області
Рівень міст та районів Відділом статистики у Біловодському районі

Відомості з ЄДРПОУ надаються користувачу на підставі письмового запиту у вигляді базових та розширених даних з Реєстру:

До складу базових даних входять:
ідентифікаційний код, організаційно-правова форма юридичної особи (відокремленого підрозділу);
ідентифікаційний код та найменування юридичної особи (для відокремлених підрозділів юридичних осіб);
територіальна належність та місцезнаходження;
прізвище та телефон керівника;
дані щодо видів економічної діяльності;
інституційний сектор економіки;
дата проведення первинної реєстрації;
дата та місце проведення останніх реєстраційних дій.
До складу розширених даних входять:
територіальна належність та місцезнаходження;
прізвище, телефон/факс керівника/голови ліквідаційної комісії, керуючого санацією;
адреса електронної пошти;
дані щодо всіх видів економічної діяльності, указаних у реєстраційних документах;
інституційний сектор економіки;
орган державної реєстрації;
дата проведення первинної реєстрації;
дата та місце проведення останніх реєстраційних дій.

Таблиці надаються на запит користувача на паперовому носії або в електронному вигляді.

Перелік документів, необхідних для замовлення відомостей з ЄДРПОУ:

заповнений ЗАПИТ;
квитанція про оплату (з відміткою банку);
паспорт;
довіреність на представлення інтересів.

Радимо перед оплатою послуги проконсультуватися зі спеціалістом відділу для отримання інформації!

Вартість послуг

Виготовлення інформації протягом 1-го робочого дня  –  вартість складе 23,40 грн.

Виготовлення інформації протягом 2-х робочих днів  –  вартість складе 15,21 грн.

Копія, 1 шт.  3,97 грн.

Вартість послуг визначається відповідно до вартості користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організації України, затвердженої наказом Держкомстату України від 18.03.1999 № 98 та зареєстрованої в Мінюсті України 31.03.1999 за № 200/3493.

Відділ статистики у Біловодському районі

92801 смт. Біловодськ вул. Центральна буд.103