Опитування від IBI-Rating для представників бізнесу

Рейтингове агентство IBI-Rating у рамках проєкту «Розробка інвестиційних профілів громад та положення про залучення інвестицій на місцевому рівні проводить соціологічне дослідження з метою виявлення інвестиційного потенціалу та умов для інвестиційної діяльності у Біловодській територіальній громаді з точки зору представників регіональних та місцевих органів влади, бізнесу, потенційних інвесторів та інших зацікавлених сторін.

Анкета розміщена за посиланням:➡️ https://cutt.ly/WnJktTd

Ваша думка є дуже важливою та буде врахована при визначенні пріоритетних напрямів інвестиційної діяльності Біловодської ТГ та при розробці інвестиційного профілю й положення про залучення інвестицій на місцевому рівні. Надана Вами інформація буде представлена лише в узагальненому вигляді та ніяким чином не буде пов’язана з Вами особисто.

Заздалегідь дякуємо за увагу та приділений час!