Онлайн-семінар з питань написання грантових заявок

Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин запрошує всіх бажаючих взяти участь в ознайомчому онлайн-семінарі з питань написання грантових заявок та запланованих на 2021 рік грантових конкурсів для громадських організацій у сфері побудови громадянського суспільства, підвищення його стійкості та відновлення миру.

Мета семінару – підвищення якості підготовки грантових заявок та ознайомлення громадськості з запланованими заходами Програми ООН з відновлення та розбудови миру з підтримки місцевих ініціатив.

На семінарі планується розглянути такі питання:
– напрями підтримки організацій громадянського суспільства та місцевих органів влади;
– географія впровадження проєктів;
– вимоги до участі у грантових конкурсах;
– причини відхилення донорськими організаціями грантових заявок та підвищення якості їх підготовки;
– рекомендації заявникам за підсумками проведених у 2020 році грантових програм;
– моніторинг виконання та підготовка звіту за проєктами.

Орієнтовно захід заплановано на лютий 2021 року.

В семінарі можуть взяти участь громадські організації Біловодської громади. Для цього вам необхідно до 17 лютого 2021 року надати інформацію (із зазначенням ПІБ, назви організації, телефону та електронної адреси) контактній особі Біловодської селищної ради.

Контакнтна особа :
Олена Бондар +38 (095) 578 – 40 – 52