ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

  АВТОЗАПРАВНИЙ БЛОК-ПУНКТ (далі по тексту АБП) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “БІЛОВОДСЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ ЗАВОД” (далі по тексту ПрАТ «Біловодський МРЗ»). Пункт 4 частини 3 статті 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля»: поверхневе та підземне зберігання викопного палива чи продуктів їх переробки на площі 500 квадратних метрів і більше або об’ємом (для рідких або газоподібних) 15 кубічних метрів і більше.

На АБП передбачається заправка власного автотранспорту підприємства двома видами рідкого моторного палива: бензин «А-92» та дизельним паливом. Для цього встановлені наступні технологічні блоки: автоцистерна; резервуарний парк, у складі двох горизонтальних сталевих наземних двохстінних резервуарів ємністю по 10 м3 кожен; паливо-роздавальні колонки «Adast» та «VAKA» (далі по тексту ПРК) напірного типу у загальній кількості 2 од. Приток нафтопродуктів в резервуар та витрата нафтопродуктів з резервуару дорівнює до 1 л/с. Річна витрата бензину «А-92» дорівнює 14,210 м3, дизельного палива 40,655 м3.

Прийняті технологічні рішення, стосовно технології АБП, враховують сучасні розробки по обладнанню, а також забезпечують безпеку експлуатації і спрямовані на зберігання існуючої екологічної ситуації в регіоні. З метою зменшення негативного впливу на оточуюче середовище при експлуатації двохстінних резервуарів передбачений контроль герметичності. Товщина стінки корпуса дорівнює 4 мм. Для здійснення безпечного зберігання палива кожен резервуар обладнаний дихальним клапаном, який встановлений на кришці люку. Резервуарний парк і ПРК зв’язуються системою сталевих одностінних трубопроводів. Всі операції з прийому, зберігання та відпуску палива забезпечують безпечне ведення технологічного процесу. Потужність АБП – 7 автомобілів на добу. Максимальна кількість автомобілів, що одночасно заправляються – 2.

В якості джерел побутового водопостачання підприємства використовуються дві свердловини (одна робоча, одна резервна). Водопостачання АБП не передбачене, відповідно скид стічних вод безпосередньо у водоймища та ґрунтові води відсутній. Операторна АБП відсутня. Персонал АБП знаходиться в адміністративному приміщенні, де здійснюється його побутове обслуговування. У разі виробничої потреби оператор приходить на робоче місце АБП та здійснює прийом нафтопродуктів або заправлення автотранспортних засобів. Побутові стічні води від адміністративного приміщення відводяться в існуючу каналізаційну мережу та далі в існуючі ставки-накопичувачі. Вивіз стоків виконується по мірі накопичення за договором із «Біловодським ремонтно-експлуатаційним підприємством».

Місце провадження планованої діяльності:92801 Україна, Луганська область, Старобільський (Біловодський) район, смт Біловодськ, Старобільське шосе, буд.1.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності

(потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання

ПрАТ «Біловодський МРЗ».  Код згідно з ЄДРПОУ 00444808

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ

Юридична адреса об’єкта: 92801 Україна, Луганська область, Старобільський (Біловодський) район, смт Біловодськ, Старобільське шосе, буд.1; виробничі потужності об’єкту розташовані за юридичною адресою. Телефон: (06466) 2-01-25; e-mail:belmdz3@ukr.net.

місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця
(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону
)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент комунальної власності земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації, за адресою: 93405, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59;(фактична адреса: 93400, м. Сєвєродонецьк, площа Перемоги, 2) lugcomland@loga.gov.ua, ovd.depr@gmail.com, lugeco@loga.gov.ua,  lugeco@ukr.net. Тел.: (06452) 2-55-77, Контактна особа: Пономаренко Є.В.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

            Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, який видається Департаментом комунальної власності земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації.

 (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до Звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Пропозиції, надані після встановленогостроку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться: дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

 (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться: не заплановані

 (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент комунальної власності земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації за адресою:93405, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59;(фактична адреса: 93400, м. Сєвєродонецьк, площа Перемоги, 2). Тел.: (06452) 2-55-77, Контактна особа: Пономаренко Є.В.

 (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються письмові зауваження і пропозиції (у тому числі в електронному вигляді), та строки надання зауважень і пропозицій:

Департамент комунальної власності земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації, за адресою: 93405, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59;(фактична адреса: 93400 м. Сєвєродонецьк, площа Перемоги, 2) lugcomland@loga.gov.ua, ovd.depr@gmail.com, lugeco@loga.gov.ua,  lugeco@ukr.net. Тел.: (06452) 2-55-77, Контактна особа: Пономаренко Є.В.

 (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 271 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Біловодська селищна рада, адреса: 92801, Луганська область, Старобільський (Біловодський) район, смт Біловодськ, вул. Центральна, буд. 103, другий поверх, кабінет Управління економіки розвитку, контактна особа – Шилобрид Олена Володимирівна, тел. 095 184 15 04.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “БІЛОВОДСЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ ЗАВОД”  за адресою: 92801 Україна, Луганська область, Старобільський (Біловодський), смт Біловодськ, Старобільське шосе, буд.1, кабінет головного інженера, контактна особа – Кулініч Людмила Анатоліївна, тел. 06466-2-01-25.

Дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами – 12.03.2021 р.

 (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість

може ознайомитися з документами, контактна особа)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here