Оголошення тендеру

Громадська організація «Данилівська громада», смт. Біловодськ Біловодського району Луганської області та Програма розвитку ООН цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією (учасники, які мають, ліцензію) надати запечатані цінові пропозиції для проведення капітального ремонту та постачання обладнання в межах Мікропроекту  «Створення умов для активізації громадськості – шлях до соціально згуртованої громади». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт та закупівлю обладнання на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Луганська  обл. Біловодський    район , с.Новодеркул, вул. Пастухова, 11 або у приміщенні Біловодської селищної  ради. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти днів) з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за вищенаведеною адресою з дати опублікування цього оголошення до 10.00 год. за київським часом 09.10.  2019 року,  після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені організації  можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: Капінус Анастасія – координатор, тел: 0967564601, Мурашова Оксана – координатор, тел.: 0995049886  або 0990056901 – Панасенко Олена – координатор Проекту в Луганської  області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here