Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ

Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про      особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,     наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Біловодської   селищної ради від 28.10.2019   №  448  «Про організацію  проведення конкурсу з  призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ» виконавчий комітет Біловодської селищної  ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ.

Кінцевий строк подачі документів до 02.12.2019 року до 15-00.

Дата проведення конкурсу з призначення управителя                        багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ  –  03.12.2019 року.

Умови проведення конкурсу та конкурсна документація