Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ

Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради від 28.10.2019  №  448  «Про організацію  проведення   конкурсу з  призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ» виконавчий комітет Біловодської селищної  ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ.

Кінцевий строк подачі документів  06.08.2020 року до 14-00.

Дата проведення конкурсу з призначення управителя  багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ  –  07.08.2020 року.

Умови проведення конкурсу та конкурсна документація за посиланням.